עיצוב פנים מודרני – כל מה שרציתם לדעת….

את עיצוב הפנים בסגנון המודרני אפשר לזהות ממרחקים… פשוט, נקי, מוגדר, ואסתטי, לא עוד אזורים חסרי פרופורציות עם הרבה חללים עמוסים, ולא עוד קישוטיות מופרזת המתאפיינת בפיתוחים ותוספות בלתי רצויות, אז אם אתם מרגישים שהבית שלכם עמוס ומעיק מידי? אולי הגיע הזמן שלכם לעיצוב פנים מודרני…..

עיצוב פנים מודרני הוא סגנון עיצובי ששאב את השראתו מהאדריכלות המודרנית שהתפתחה במרוצת שנות הארבעים של המאה העשרים. סגנון העיצוב המודרני דוגל באלמנטים פשוטים, קווים נקיים ואיזון רך בין האלמנטים בבית, תוך שילוב הרמוני בין גוונים וחומרים בצורתם הטבעית, כמו אבן, זכוכית, מתכת ועץ, כשעיקר הדגש מושם על החיבור המוקפד בניהם. עיצוב פנים מודרני מתאפיין בקווים נקיים וישרים עם גאומטריות ברורה, תוך ניצול אופטימלי וחכם של כל החללים הפנימיים והחיצוניים במבנה, והעדפת הפרקטיות המותאמת יותר לסגנון החיים העכשווי.
עיצוב פנים מודרני: אלמנטים פשוטים וקווים ישרים ונקיים
כדי ליצור מראה מודרני ניתן להסתייע בפלטת צבעים מצומצמת, אך חשוב לשבור ולחזק בצבעוניות מלאה בחיים בכל אזור. אפשר לשחק עם גוונים בהירים לבנים ובזים במרחבים, ונגיעות של צבעוניות חמימה בריהוט כגון עץ ומרקמים בטקסטיל.
חושבים שמודרני זה מינימליסטי, קר ומנוכר? זה הזמן לנפץ את המיתוס!
הביקורת המרכזית כלפי עיצוב פנים בסגנון מודרני נוגעת לתפיסה שהוא משדר מינימליסטיות קרה ומנוכרת, אך המציאות היא אחרת… ניתן ליצור עיצוב פנים מודרני באווירה ביתית וחמימה בעזרת חומרים עם מאפיינים חמים כמו אבן ועץ, ושילוב בין מרקמי צבעים עדינים וטבעיים בגוונים חמים. העיצוב המודרני מותאם לחללים פתוחים המשלבים באופן הרמוני וזורם את הסלון, פינת האוכל והמטבח לאזור אחד גדול, ומשולבים בו אלמנטים המאפיינים את הקו המודרני כמו מזנון מרחף, תאורה קלילה במראה מרחף ואביזרי נוי משולבי זכוכית עם נגיעות טבעיות מעניקים לבית מראה קליל ונקי.
סלון בעיצוב מודרני- הטרנד החם של המאה ה-21
סלון בסגנון מודרני מהווה את אחד מהטרנדים החדשים בתחום העיצוב, ומתאפיין בקווים ישרים, מינימליסטיים ופשוטים, על ידי שימוש צורני בנפחים לחלוקת החלל לאזורים בהתאם לצרכים השונים, תוך יצירת עיצוב הרמוני מעניין. מומלץ לשלב בין חומרים טבעיים שונים וגוונים רכים המשדרים ניקיון, אלגנטיות ואסתטיקה, ולבחור באופן מוקפד את האביזרים, החפצים והריהוט, במטרה ליצור את האיזון ההרמוני הנכון, כזה המשמר את המראה המזמין והנינוח.
קווים לדמותו של המטבח המודרני…
עיצוב מטבחים בסגנון מודרני נחשב בקרב מעצבי הפנים לאחד מן האתגרים המשמעותיים ביותר, היות ונדרש האיזון העדין ובמינון המדויק בין העיצוב המרשים לפרקטיקה, זאת במטרה להפוך את הפעילות במטבח לנוחה, יעילה וקלילה יותר. מטבח בעיצוב מודרני מתאפיין בקווים נקיים, חלקים ומוקפדים, עם יצירת חלוקה פונקציונלית המותאמת לפעילותם של בני הבית, כמו חלוקת החלל בין ארונות המטבח לאחסון כלים חלביים ובשריים, כלים לשימוש יומיומי או חודשי וכדומה. מומלץ לתכנן ארונות אחסון במטבח בגובה מלא המתאפיינים בקו אפס עם הקיר על מנת לצמצם את החריגות בחלל הפנימי, ולשלב בהם ידיות אינטגרליות שמושכות מעט מאוד תשומת לב. חשוב לתכנן מראש את שיטת האחסון וכמות הפריטים, ולהקפיד על המשטחים חפים כמעט לחלוטין מחפצים המוצגים לראווה. לשבירת המראה הנוקשה והמנוכר, ניתן לשלב אלמנטים טבעיים וחמימים כמו, למשל, משטחי עץ, שיש טבעי, גופי תאורה או אביזרים דקורטיביים אחרים המפוזרים בצורה הרמונית, להסתייע באור חם ומשחקי צבע וכדומה.

ליאור מלכה | אדריכלים ומעצבים הוא סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים המוביל בתחומו. הסטודיו מתמחה בתכנון, עיצוב פנים לחנויות, מסעדות, משרדים ועסקים שונים. הסטודיו מתאפיין בסגנונו העיצובי - כעיצוב צעיר מודרני מינימליסטי ואומנותי.

אנו מאמינים כי העיצוב הסופי הוא תוצאה בין דרישות הלקוחות ואופיו הייחודי של העסק מול הדרישות התכנוניות והתקציביות כל אלו נלקחים לתשומת ליבנו ומתבטאים במוצר הסופי ובסביבתו. אנו בסטודיו שלנו מתחייבים להציג עבודות ייחודיות המותאמות לצרכיהם של לקוחותינו, מטרתנו היא תמיד להישאר רעננים, אמנותיים מודרניים ומקוריים.
יחד עם הלקוחות אנחנו מחפשים את המכנה המשותף, זה שיביא לבסוף את הרעיון העיצובי הטוב ביותר לעסק המיועד.
התוצאה הסופית תמיד יוצאת מעניינת ומדהימה…ואת זה אנחנו הכי אוהבים!

לפגישת יעוץ בסטודיו שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ליאור מלכה | אדריכלות ועיצוב פנים

כתובת: שדרות תל חי 53 אשדוד, טלפון: 050-6740444,08-8667291
מייל: arc.liormalka@gmail.com

דילוג לתוכן